Sesja ciążowa

Sesje mogą się odbyć w Waszym domu - lifestyle, w studio lub w plenerze.

Najlepszy okres na sesję brzuszkową jest pomiędzy 28. a 34. tygodniem ciąży, kiedy brzuszek już jest okrąglutki, a wy czujecie się dobrze. W sesji oprócz przyszłej mamy udział biorą dzieci i partner. Posiadam suknie w rozmiarze S-L, max. XL z których możecie skorzystać podczas sesji. To Ty wybierasz rodzaj sesji. Może się odbyć w moich stylizacjach, jak również może być sensualna bądź zupełnie naturalna.

Miejsce sesji

Sesje plenerowe są zdecydowanie najbardziej naturalną formą fotografii. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie. Mamy swoje sprawdzone miejsca, ale też o każdej porze roku szukamy ciekawych miejsc, gdzie teraz np.rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Czas trwania sesji od 30 do 90 minut w zależności od pakietu i pozostałych czynników tj. jak miejsce, ilość osób.
Sesje w domowym studio dają nam więcej prywatności i możemy stworzyć piękne portrety. Na sesje lifestyle czyli domową, naturalną sesję przyjeżdżam do Was do domu. Tworzymy wspólnie różne ujęcia, nie tylko pozowane, ale również takie codzienne. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji.

Sesja Prezentowa

Sesje ciążowe, brzuszkowe to piękny prezent dla córki, żony czy przyjaciółki. Sesje wykonuję cały rok od poniedziałku do piątku również w okresie sesji świątecznych.

Cennik sesji ciążowej