Sesja Dziecięca

Sesje dzieci wykonuję w domowym studio, u Was w domu lub w plenerze. Galeria sesji plenerowych.

Zdjęcia Waszego dziecka są piękną i niepowtarzalną pamiątką zarówno z sesji dziecięcej, niemowlęcej, rodzinnej jak i z okazji pierwszych urodzin. Podczas jednej sesji możemy połączyć sesję roczkową, świąteczną i rodzinną. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji. Wcześniej ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa od 30 do 60minut w zależności od wybranego pakietu. Na sesję wybieramy taką godzinę o której dziecko ma zazwyczaj najlepszy humor. W studio najczęściej są to godziny poranne lub wczesnopopołudniowe.

Miejsce sesji

Najczęściej wykonuję sesję w swoim domowym studio, ale mam również możliwość dojazdu do Waszych domów. Sesje mogą być naturalne tzw. lifestyle. Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne w Waszym domu ze studyjnymi zdjęciami dzieci. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Już podczas pierwszej rozmowy to wy wybieracie jak ma wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach. Posiadam ubranka i rekwizyty do realizacji sesji dla chłopców i dziewczynek do 0-12mcy.

Wiek dzieci

Sesje niemowlęce w studio najlepiej wykonać w wieku 4-12mcy. Niemowlaczki bardzo szybko się zmieniają w tym okresie to idealny moment, żeby uchwycić w kadrze ich rozwój. Sesje roczkowe w studio najlepiej wykonać w wieku 11-12mcy. Sesje świąteczne wykonuję w listopadzie i grudniu każdego roku. Fotografuję również starsze dzieci i całe rodziny. Podczas pierwszej rozmowy opiszę Wam jak w zależności od wieku i charakteru dziecka może wyglądać Wasza sesja.

Sesja w prezencie

Sesje rodzinne i dziecięce jak wszystkie moje sesje możecie kupić w prezencie dla dzieci. Sesje zdjęciowe w prezencie to fantastyczny prezent na urodziny lub Chrzest Święty. Wszystkie rodzaje sesji wykonuję cały rok od poniedziałku do piątku również w okresie sesji świątecznych.

Cennik sesji dziecięcej i rodzinnej