Sesja Noworodkowa

Rezerwacja

Na sesje najlepiej zapisać sie jeszcze w trakcie ciąży. Wstępna rezerwacja jest darmowa. Zapisuję Was w swoim kalendarzu. Daje to Wam gwarancję, że znajdę dla Was miejsce jak już dzidziuś będzie na świecie. Podczas wstępnej rezerwacji przesyłam Wam wszystkie ważne informacje dotyczące ustalenia terminu sesji, który odbywa się oczywiście dopiero po urodzeniu dziecka.

Sesja w studio. Sesja lifestyle. Sesja z dojazdem do Ciebie z mobilnym studio.Ty wybierasz!

Sesje wykonuję w swoim domowym studio, gdzie jest cicho, ciepło i spokojnie. Oprócz zdjęć nowo narodzonego dziecka w ramach pakietu możemy uwiecznić na zdjęciach rodzeństwo i rodziców. Zawsze zachęcam Was do zrobienia zdjęć rodzinnych z noworodkiem.
Mam możliwość dojazdu do Waszych domów. Sesje mogą być naturalne tzw. lifestyle. Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne ze studyjnymi zdjęciami noworodka. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Dzięki temu nie musicie ruszać się z domu i jeździć z noworodkiem po mieście. Dojazd na terenie Wrocławia i Siechnic jest w cenie sesji. Pozostałe miejscowości do uzgodnienia.

Najlepszy czas na sesję

Sesje najlepiej wykonać miedzy 6 a 10 dniem, max do 14dni od urodzenia. Czasami późniejsze sesje też dają fajne efekty – najważniejszym czynnikiem jest waga, wzrost i samopoczucie dziecka. Maluszek zaraz po urodzeniu dużo i mocno śpi w ciągu dnia. Elastyczność, która po wyjściu z brzuszka jeszcze przez jakiś czas się utrzymuję pozwala nam na ułożenie dziecka w pięknych pozycjach. Do 14 dnia dzieci są mniej wrażliwe na dotyk, nie wybudzają się, nie kręcą i nie prostują co chwilę nóżek. Po 14 dniu życia mogą pojawić się bolesne kolki. Do sesji typowo noworodkowej posiadam rekwizyty oraz ubranka. Czas trwania sesji uzależniony jest od naszego małego modela. Wcześniej ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa ok. 2 godziny. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji. Sesje wykonuję cały rok od poniedziałku do piątku również w okresie sesji świątecznych.

Starsze noworodki

Jeśli już dzieciątko jest na świecie zadzwońcie do mnie. Przychodzą do mnie nawet kilkutygodniowe noworodki. Podczas rozmowy zadam Wam kilka ważnych pytań i opowiem jak może wyglądać Wasza sesja. Postaram się jak najszybciej znaleźć dla Was termin.

Sesja prezentowa

Sesje noworodkowe jak wszystkie moje sesje możecie kupić w prezencie dla bliskiej osoby, przyjaciółki czy koleżanki, kolegi z pracy. Sesja noworodkowa to wyjątkowa pamiątka zarówno dla dziecka, rodziców jak i dziadków.


Cennik sesji noworodkowych