Sesja Rodzinna

Sesje rodzinne mogą odbyć się w Waszym domu, w studio lub w plenerze.

Sesje plenerowe są zdecydowanie najbardziej naturalną formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie. Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np.rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy.
Sesje plenerowe cieszą się dużo popularnością nie tylko jako sesje dziecięce i rodzinne czy komunijne. Również sesje małżeńskie np. z okazji 30 rocznicy ślubu lub z okazji 18stych urodzin. Organizuje również sesje wielopokoleniowe i wielorodzinne. Najczęściej na takie sesje przyjeżdżają dzieci, rodzice i dziadkowie lub np. bracia z rodzinami. W sesjach plenerowych raczej nie używamy rekwizytów, ale jeśli tylko macie taką ochotę - nie ma problemu. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji. Sesje wykonuję cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub późnopopołudniowych również zimą. W przeciwieństwie do zdjęć studyjnych w plenerze dzieci w każdym wieku świetnie współpracują. Dzieci zawsze są uśmiechnięte, nie zależnie od pory dnia.

Sesja Prezentowa

Fotografia plenerowa to idealny prezent dla dzieci, rodziny, rodziców, z okazji świąt, urodzin czy rocznicy ślubu.

Cennik sesji rodzinnej

Pozostałe sesje tj. wielopokoleniowe, wielorodzinne czy wyjazdowe -ustalamy indywidualnie w zależność od Waszych potrzeb, miejsca dojazdu i ilości osób na sesji. Czas trwania sesji od 30 do 120 minut w zależności od pakietu i pozostałych czynników tj. jak miejsce, wiek dzieci, ilość osób.