sesja 3 latki

Przepiękna sesja dziewczynki. Sesja w plenerze w białych kwiatach. Piękne niepowtarzalne ujęcia.

Sesje całej rodziny są bardzo wdzięczne. Poznaję cudownych ludzi i ich dzieciaczki. Razem tworzymy piękne, malownicze zdjęcia, które oprócz pamiątki mogą być wspaniałym prezentem dla bliskich, dla Babci, dla Dziadka lub ukochanej cioci czy wujka. Podsumowując, dziękuję za kolejny piękny dzień z Wami. Przede wszystkim uwielbiam przyrodę i naturalność. Znajdziecie tutaj między innymi pomysły na sesję rodzinną w plenerze. Każda pora roku ma w sobie piękno, które warto uchwycić na zdjęciach. Sesja została zorganizowana w Zamku Topacz. Dziękuję Wam bardzo za sesję.

Przepiękna sesja dziewczynki. Z drugiej strony kolejna wiosenna sesja rodzinna odbędzie się już nowym miejscu. Teraz możecie się zapisać na jesienne sesje. Nowości na naszym facebooku. Z uwagi, że powoli jesień dobiega końca zapraszam również na sesje zimowe.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Rodzinna sesja w plenerze to najbardziej naturalna forma fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Podsumowując wejdź na naszą stronę i umów się na profesjonalną sesję fotograficzną! Doświadczony fotograf do twojej dyspozycji we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie