Ile kosztuje sesja fotograficzna dla dziecka?

Sesja noworodkowa-lifestyle to sesja w Waszym domu, w miejscu gdzie czujecie się najswobodniej. Sesja noworodkowa lifestyle to swoboda i emocje zatrzymane w kadrze. Są to bardzo naturalne sesje, wykonywane w domowym zaciszu. Takie zdjęcia najlepiej wykonać w pierwszym miesiącu życia dzieciątka. . Sesje naturalne, rodzinne. Bez usypiania maluszka, układania na kocykach itp.

Sesja noworodkowa-lifestyle. Noworodkowa sesja cieszy się dużo popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś. Obawiasz się jak będzie wyglądała sesja noworodkowa w domu? Poznaj moje sposoby niepowtarzalne kadry w Twoim domu. Fotografia noworodkowa. Kiedy dziecko jest jeszcze w drodze, warto z wyprzedzeniem pomyśleć o zaplanowaniu sesji noworodkowej. Wtedy masz pewność, że znajdę dla Was termin. Co czasem nie jest takie łatwe. Pierwsze tygodnie życia dziecka są wyjątkowym momentem w życiu każdego rodzica. LIFESTYLE. Jest to sesja realizowana w Waszym mieszkaniu.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Voucher jest ważny 4 miesiące. 

Dołącz do nas na facebooku.
Zobacz wcześniejszy post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie