Sesja Noworodkowa

Sesja Noworodkowa

Cennik

Pakiet Mini 800zł

10 Fotografii cyfrowych i wydrukowanych w formacie 15x23cm

Czas trwania: do 60 minut

Pakiet Standard 1000zł

15 Fotografii cyfrowych i wydrukowanych w formacie 15x23cm

Czas trwania: do 120 minut

Pakiet Premium 1300zł

20 Fotografii cyfrowych i wydrukowanych w formacie 15x23cm

Czas trwania: 120minut

W pakiecie :

W sesji mogą uczestniczyć rodzice, rodzeństwo, pupile.
Dojazd do Waszego domu na terenie Wrocławia. Dodatkowe zdjęcie 50zł/szt.

Kiedy się umówić?

Na sesje najlepiej zapisać się jeszcze w trakcie ciąży. Wstępna rezerwacja jest darmowa. Zapisuję Was w swoim kalendarzu. Daje to Wam gwarancję, że znajdę dla Was miejsce jak już dzidziuś będzie na świecie. Podczas wstępnej rezerwacji przesyłam Wam wszystkie ważne informacje dotyczące ustalenia terminu sesji, który odbywa się oczywiście dopiero po urodzeniu dziecka.

Najlepszy czas na sesję

Sesje najlepiej wykonać miedzy 6 a 10 dniem, max do 14dni od urodzenia. Czasami późniejsze sesje też dają fajne efekty – najważniejszym czynnikiem jest waga, wzrost i samopoczucie dziecka. Maluszek zaraz po urodzeniu dużo i mocno śpi w ciągu dnia. Elastyczność, która po wyjściu z brzuszka jeszcze przez jakiś czas się utrzymuję pozwala nam na ułożenie dziecka w pięknych pozycjach. Do 14 dnia dzieci są mniej wrażliwe na dotyk, nie wybudzają się, nie kręcą i nie prostują co chwilę nóżek. Po 14 dniu życia mogą pojawić się bolesne kolki. Do sesji typowo noworodkowej posiadam rekwizyty oraz ubranka. Czas trwania sesji uzależniony jest od naszego małego modela. Następnie ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa ok. 2 godziny. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji.

Sesja z dojazdem do Ciebie z mobilnym studio.

Przyjeżdżam do Was z mobilnym studio i wykonuję sesję u Was w domu. Oprócz zdjęć nowo narodzonego dziecka w ramach pakietu możemy uwiecznić na zdjęciach rodzeństwo i rodziców. Zawsze zachęcam Was do zrobienia zdjęć rodzinnych z noworodkiem.

Sesja Lifestyle

Na sesje lifestyle czyli domową, naturalną sesję przyjeżdżam do Was do domu lub wynajmuję apartament. W przypadku apartamentu, do ceny sesji należy doliczyć koszt ok. 200zł w zależności od czasu sesji i lokalu. Tworzymy wspólnie różne ujęcia, nie tylko pozowane, ale również naturalne.

Sesja w prezencie

Jeśli chcesz zrobić prezent bliskim prezent w postaci sesji noworodkowej napisz do mnie. Przygotuję dla Ciebie piękny Voucher.


Sesja Noworodkowa Portfolio