Chrzest święty to wyjątkowa chwila w życiu rodziny. Warto te piękne momenty zatrzymać na wieczność w pięknych fotografiach. Fotograf na chrzciny

Fotografowałam chrzest bliźniąt. Towarzyszyłam im w pięknej ceremonii oraz podczas przyjęcia. Jeszcze w tym roku mam wolne terminy na uwiecznienie tego jakże ważnego dla Was dnia.

Moje zdjęcia nie kończą się wyłącznie na pozowanych zdjęciach rodzinnych przed kościołem. Chce opowiedzieć Wam w zdjęciach cały ten dzień. Począwszy od przygotowań u Was w domu, poprzez rozmowy pod kościołem, całą ceremonię, życzenia, wspólny obiad, rozmowy przy stole,  pamiątkowe zdjęcia z rodziną. Dzień pełen emocji i wrażeń, który warto uchwycić i zatrzymać na dłużej.

Fotograf na chrzest bliźniąt, zdjęcia z chrztu w kościele oraz sesja zdjęciowa w studiu. Zdjęcia z przygotowań oraz przyjęcia. Podsumowując zarezerwuj fotografa już dziś, .

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.


Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Podsumowując przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Sesja zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując kup voucher już dziś.

Zobacz wcześniejszy post. Sesja rodzinna lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie