fotograf komunia

Czas najwyższy na uaktualnienie bloga i dodanie zdjęć, które już bardzo długo czekały na dodanie. Jak co roku próbuję na początku roku znaleźć czas na aktualizacje. Niestety brakuje mi czasu na pokazywanie Wam moich zdjęć na bieżąco. Może kiedyś uda mi się, żeby moje sesje pojawiały się tutaj częściej. Przedstawiam Wam kilka ujęć z przyjęcia komunijnego z ubiegłego roku. Sprawdźcie sobie równie piękną pamiątkę. Natomiast ilość miejsc jak co roku jest ograniczona. Fotograf Komunia Święta. Dojeżdżam do Was w całym województwie dolnośląskim. Mogę Wam zaproponować kilka różnych pakietów na przykład indywidualny reportaż z Komunii Świętej Waszego dziecka.

W dniu uroczystości realizuje indywidualne reportaże. W zależności od Waszych potrzeb, tworzę ofertę reportażu, plenerowej sesji rodzinnej lub sesji na przyjęciu. Pracuję w okolicy Wrocławia i na Dolnym Śląsku, ale mam możliwość dojazdu do każdej miejscowości. W prezencie z okazji Komunii Świętej często chrzestni kupują sesję plenerową dla dziecka. Istnieje możliwość w ramach sesji w prezencie zaprosić mnie do realizacji reportażu.

Fotograf Komunia Święta. Dojeżdżam do Was w całym województwie dolnośląskim. Mogę Wam zaproponować kilka różnych pakietów na przykład indywidualny reportaż z Komunii Świętej Waszego dziecka. W dniu uroczystości realizuje indywidualne reportaże. W zależności od Waszych potrzeb, tworzę ofertę reportażu lub plenerowej sesji rodzinnej.
Pracuję w okolicy Wrocławia i na Dolnym Śląsku, ale mam możliwość dojazdu do każdej miejscowości.
W prezencie z okazji Komunii Świętej często chrzestni kupują sesję plenerową dla dziecka.

Podsumowując Obserwuj nas na Facebooku. Zajrzyj do wcześniejszego wpisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie