Zdjęcia z chrztu świętego - NIE bierz wujka, weź zawodowca!

Fotograf na Chrzest Święty. Towarzyszyłam tej cudownej rodzince podczas przyjęcia z okazji Chrztu. Podobają Ci się moje fotografie? Nie czekaj! Jeszcze w tym roku mam wolne terminy na uwiecznienie tego jakże ważnego dla Was dnia. Moje zdjęcia nie kończą się wyłącznie na pozowanych zdjęciach rodzinnych przed kościołem. Chce opowiedzieć Wam w zdjęciach cały ten dzień. Począwszy od przygotowań u Was w domu, poprzez rozmowy pod kościołem, całą ceremonię, życzenia, wspólny obiad, rozmowy przy stole,  pamiątkowe zdjęcia z rodziną.

Fotograf na Chrzest Święty to świetny pomysł na prezent.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Następnie przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu lub reportaż w dniu uroczystości. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji chrztu to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy chrzest

Chrzest Święty Dolny Śląsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie