komunia

Komunia Wrocław. Przedstawiam Wam kolejną sesję komunijną z kościoła i przyjęcia. Zapisy na fotografię podczas Komunii na rok 2018 już ruszyły. Zostały ostatnie wolne miejsca na sesje komunijne, reportaże.

W weekendy:
rodzinne sesje zdjęciowe
sesje portretowe dzieci
reportaż z dnia Komunii
W tygodniu:
rodzinne sesje zdjęciowe
sesje portretowe dzieci

Sesja komunijna, fotograf na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego najbliższym. Podsumowując uwiecznij ten moment razem ze mną na pięknych fotografiach.

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.


Komunia Wrocław. Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Podsumowując przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Podsumowując kup sesje zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując kup voucher już dziś.

Zobacz wcześniejszy post. Sesja rodzinna lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie