sesje domowe

Miesięczna dziewczynka. Sesje noworodkowe najlepiej wykonać w dniach 7-10, max. 14dni od urodzenia. Nie zawsze jest to możliwe. Zdjęcia miesięcznych dzieci też są piękne. Nie da się ich porównać do „typowych noworodkowych” zdjęć. Dzieci są większe, więc w część ciuszków i propsów już się nie mieszczą. Układanie większego dziecka często jest cięższe np. prostują nóżki, są bardziej tkliwe. Chyba, że trafia się takie cudo. Spała całą sesję. Zdjęcia wyszły cudownie.

Miesięczna dziewczynka. Noworodkowa sesja cieszy się dużo popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś. Na sesję noworodkową najlepszym momentem są pierwsze dni życia Waszego maluszka. Dlaczego? Pierwsze dwa tygodnie ( od 6tego do 14stego dnia ). Dziecko śpi najlepiej, budzi się na karmienie i przewijanie, dlatego w dużej mierze przesypia całą sesję, co sprawia, że sesja przebiega szybko i sprawnie. Sesja trwa ok 2godziny.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Voucher jest ważny 4 miesiące. 

Zobacz wcześniejszy post. sesja noworodkowa w domu
Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie