mini sesje

Wiosenne Sesje. Mini Sesje 17-30 kwietnia
Kwiecień to niezwykle piękny miesiąc, przyroda rusza obdarza nas niezwykłymi kolorami. Kwiatki niestety nie utrzymują się długo. Mam dla Was świąteczną promocję na sesje LAST MINUTE.

Pakiet wiosna1 – 250zl – 3 zdjęcia cyfrowe

Pakiet wiosna2 – 350zł – 5 zdjęć cyfrowych

Lub 500zł – 10 zdjęć i wydrukowanych 15x23cm

Aktualne promocje znajdziesz na naszym fanpagu.

Sesje mini plenerowe są zdecydowanie najbardziej naturalną formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Przede wszystkim mam swoje sprawdzone miejsca. Innymi słowy o każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach.

Między innymi coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy.

Jeśli interesuję Was sesja wyjazdowa napiszcie do mnie email kontakt@lucynamarciniak.pl.

Nie masz jeszcze fotografa na przyjęcie? Podsumowując obejrzyj zdjęcia i zadzwoń.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Voucher Podarunkowy na Profesjonalną Sesję Zdjęciową w prezencie.
Cennik: https://lucynamarciniak.pl/cennik.html Sesja zdjęciowa w prezencie. Podsumowując profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Jedna odpowiedź do “Mini Sesje Wiosenne. Promocja tylko w Kwietniu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie