piekne zdjecia fotograf

Po raz kolejny miałam niezwykłą przyjemność przyjechać do tej cudownej rodzinki. Noworodkowa sesja w Twoim domu. Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne w Waszym domu ze studyjnymi zdjęciami dzieci. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Już podczas pierwszej rozmowy ustalamy jak będzie wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach. Posiadam ubranka i rekwizyty do realizacji sesji dla chłopców i dziewczynek do 0-12mcy.

Na sesję noworodkową najlepszym momentem są pierwsze dni życia Waszego maluszka. Dlaczego? Pierwsze dwa tygodnie ( od 6tego do 14stego dnia ). Dziecko śpi najlepiej, budzi się na karmienie i przewijanie, dlatego w dużej mierze przesypia całą sesję, co sprawia, że sesja przebiega szybko i sprawnie. Sesja trwa ok 2godziny.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Voucher jest ważny 4 miesiące. 

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.
Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie