Sesja roczkowa, najpiękniejsze sesje roczkowe

Kochani posiadam przenośne studio i dojeżdżam do Waszych domów. Jest to ogromna wygoda dla młodych rodziców. Przedstawiam Wam dwie urocze siostry, w których się po prostu zakochałam. Madzia i Klaudia skradły mi serce od momentu kiedy weszłam do ich domu. Dziękuję i cieszę się, że mogłam do Was przyjechać. Załączam kilka ujęć z sesji. Noworodkowa z siostrą sesja zdjęciowa.

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent.


Noworodkowa z siostrą. Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień.


Voucher jest ważny 4 miesięce. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Studio w godz. 10-16. Plener w godz. 10-19. Za dopłatą opłatą można wykupić specjalny pakiet wyłącznie na weekendy. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Noworodkowa sesja cieszy się dużo popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś.

Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie