wroclaw naturalne sesje

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich mam! Z tej okazji szansa na zakup sesji z Okazji Dnia Mamy! Dzień Matki zaproszenie na sesje zdjęciową w plenerze. Voucher jest ważny 4 mce. Kup żonie i mamie Twojego dziecka ten cudowny prezent. Sesja zdjęciowa z mamą. Pomysł na prezent na Dzień Matki. Podaruj mamie ponadczasowy upominek. Zapisz wspomnienia na długie lata. Nie czekaj. Zadzwoń 698 696 122

Najważniejsze święta dla kobiet urodziny i najpiękniejsze święto dla każdej matki. Właśnie z okazji Dnia Matki zapraszam na MINI SESJE PLENEROWE.

Sesja może być prezentem od Córki na Dzień Mamy, spotkanie zaowocuje pięknymi kadrami.


Voucher jest ważny 4 miesięce. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem z okazji świąt, urodzin i rocznic ślubu, w szczególności 30 rocznicy. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Studio w godz. 10-16. Plener w godz. 10-19. Za dopłatą opłatą można wykupić specjalny pakiet wyłącznie na weekendy. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin to piękna pamiątka.

Najlepszy prezent na Dzień Matki? Rodzinna sesja zdjęciowa w stylu lifestyle lub plenerowa. Naturalne zdjęcia niepowtarzalnych dni.

Zobacz również post.
Sesje w prezencie można kupić na przykład dla rodziców z okazji rocznicy ślubu. Podsumowując Śledź nas na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie