fotografia zwierzat

Psi fotograf. Maltańczyki z hodowli Secret White Crow. Sesja Maluchów z Twojej hodowli: Odmieni spojrzenie klientów na hodowlę, będzie postrzegana jako prestiżowa. Przedstawiam Wam małe kuleczki z hodowli nr. 1 w Polsce. Jeżdżę do nich już od jakiegoś czasu fotografując nowe maleństwa i starsze pieski. Oferuję sesje zdjęciową z kotem lub psem. Proponuję także ujęcia samego pupila w plenerze lub w studiu. Styl sesji ustalamy sobie wg. Waszych upodobań. Oczywiście proponuję Wam jaką mam wizję i co możemy zrobić. Podsumowując warto wykonać sesje Waszego ukochanego pupila, żeby otrzymać tak piękne zdjęcia, które trafią zapewne u Was na ścianę. Fotograf zwierząt, psów, a także dla Ciebie, Twojego pupila i Twojej firmy z Wrocławia. Umów się na wybraną sesję z pupilem już dzisiaj.

Psi fotograf. Maltańczyki z hodowli Secret White Crow.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Rodzinna sesja ze zwierzakiem w plenerze to najbardziej naturalna forma fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Podsumowując wejdź na naszą stronę i umów się na profesjonalną sesję fotograficzną! Doświadczony fotograf do twojej dyspozycji we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie