fotograf na komunie wroclaw

Reportaż z Komunii. W dniu ceremonii robimy również reportaże z kościoła i sali. W ramach reportażu zawsze wykonujemy również zdjęcia z bliskimi oraz zdjęcia grupowe.
Profesjonalne fotografie będą dla Waszych dzieci piękną pamiątką.

Reportaż , fotograf na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego najbliższym. Podsumowując uwiecznij ten moment razem ze mną na pięknych fotografiach.

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.


Reportaż z Komunii. Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Podsumowując przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Podsumowując kup sesje zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując kup voucher już dziś.

Zobacz wcześniejszy post. Sesja rodzinna lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie