mama i syn sesja

Rodzinna sesja. Piękna, profesjonalna sesja plenerowa? Zapraszam Was serdecznie. Puki jeszcze jest ciepło. Sesje rodzinne, ciążowe oraz dziecięce w jesiennej aurze to cudowna pamiątka. Sesje całej rodziny są bardzo wdzięczne. Poznaję cudownych ludzi i ich dzieciaczki. Razem tworzymy piękne, malownicze zdjęcia, które oprócz pamiątki mogą być wspaniałym prezentem dla bliskich, dla Babci, dla Dziadka lub ukochanej cioci czy wujka. W sesji zdjęciowej uczestniczyli rodzice i dwójka dzieci. Podsumowując, dziękuję za kolejny piękny dzień z Wami. Przede wszystkim uwielbiam przyrodę i naturalność. Znajdziecie tutaj między innymi pomysły na sesję rodzinną w plenerze. Każda pora roku ma w sobie piękno, które warto uchwycić na zdjęciach. Sesja została zorganizowana w Zamku Topacz.
Dziękuję Wam bardzo za sesję.

Z drugiej strony kolejna letnia sesja rodzinna odbędzie się już nowym miejscu. Teraz możecie się zapisać na jesienne sesje. Nowości na naszym facebooku. Z uwagi, że powoli jesień dobiega końca zapraszam również na sesje zimowe.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Rodzinna sesja w plenerze to najbardziej naturalna forma fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Podsumowując wejdź na naszą stronę i umów się na profesjonalną sesję fotograficzną! Doświadczony fotograf do twojej dyspozycji we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie