Reportaż komunijny cena

Sesja 10dniowego dzidziusia. Sesja noworodkowa we Wrocławiu. Zdarza się, że rodzice znajdują mnie i wybierają na swojego fotografa i nagle padają słowa „a my się znamy”. Tak o to przypadkiem spotkałam znajomego z przed wielu wielu lat. Cieszę się, że trafiliście do mnie na sesję

Sesja 10dniowego chłopca. Sesja noworodka najlepiej wykonać między 8 a 10 dniem życia. Z dnia na dzień ciężko jest mi znaleźć termin, dlatego sesję należy zarezerwować w trakcie ciąży. Wtedy masz pewność, że jak już urodzisz znajdę dla Ciebie, Twojego maleństwa i rodziny czas. Oczywiście terminu nie możemy ustalić z góry, ale podpytam Cię o ważne dla mnie informację i podpowiem co zrobić, żeby na spokojnie, bez problemów ustalić termin już po porodzie.

Sesja noworodka jeśli masz wątpliwości po prostu zadzwoń, nie czekaj do porodu z decyzją o sesji. Często Mamy dzwonią do mnie po wyjściu ze szpitala, jak dzidziuś już ma 2 tygodnie. Staję na głowię, żeby znaleźć mimo wszystko czas. Niestety wiążę się to z przełożeniem innej sesji (jeśli inna mama wyrazi zgodę i nie będzie to dla niej problemem). Dlatego nie zawsze jest to możliwe. Finał jest taki, że mimo ogromnych chęci nie mogę Was przyjąć.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.
Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie