czarno biala sesja kobieca

Sesja ciążowa czarno biała.Moje ulubione, ciekawe ujęcia z sesji ciążowych.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Sesja ciążowa czarno biała w studio. Sesje plenerowe są zdecydowanie najbardziej naturalną formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach.

PS. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Jednak wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy.

Jeśli interesuję Was sesja wyjazdowa napiszcie do mnie email kontakt@lucynamarciniak.pl.

Profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i plenerze. Nowości na naszym facebooku. Sesja ciążowa studio Wrocław. Bywają takie sytuacje, że sesja ciążowa w domu ani w plenerze nie jest możliwa, wtedy zapraszam Was do mojego studia. Cena sesji ciążowych kształtują się różnie w zależności od naszych oczekiwań, miejsca gdzie odbywa się sesja i dodatkowych kosztów takich jak wizażystka, fryzjer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie