noworodek wroclaw

Sesja dziewięciodniowego noworodka. Sesje odbywają się u mnie w studio lub dojeżdżam do Was. Urocza dziewięciodniowa modelka. Sesja noworodkowa to piękna pamiątka. Zdjęcia u Was mogą być zrobione zupełnie naturalnie (lifestyle), lub przywożę do Was gadżety takie jakie mielibyście u mnie. Dla pewności, że będę miała dla Was termin dostępny, zapiszcie się wstępnie jeszcze w trakcie ciąży.

Sesja dziewięciodniowego noworodka. Noworodkowa sesja cieszy się dużo popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś. Na sesję noworodkową najlepszym momentem są pierwsze dni życia Waszego maluszka. Dlaczego? Pierwsze dwa tygodnie ( od 6tego do 14stego dnia ). Dziecko śpi najlepiej, budzi się na karmienie i przewijanie, dlatego w dużej mierze przesypia całą sesję, co sprawia, że sesja przebiega szybko i sprawnie. Sesja trwa ok 2godziny.

Sesja dziewięciodniowego noworodka. Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Voucher jest ważny 4 miesiące. 

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.
Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie