wroclaw naturalne sesje

Sesja na karuzeli. Do parku koło Teatru Lalek zaprosiła mnie ta fajna rodzinka. Piękne miejsce. Sesja zdjęciowa na karuzeli. Zapraszam do rezerwacji terminów.

Kolejne letnia sesja rodzinna w Parku Południowym już za rok. Sesje rodzinne jesienna właśnie trwają. Ostatnie 2 tygodnie na piękne kolory na drzewach. Profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze. Nowości na naszym facebooku. Z uwagi, że powoli jesień dobiega końca zapraszam również na sesje zimowe.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Sesje plenerowe są zdecydowanie najbardziej naturalną formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach. Na przykład sesja na karuzeli. Spotkajmy się na wyjątkowej sesji zdjęciowej ,aby utrwalić ten piękny etap w życiu Waszej rodziny. Zdjęcia pełne emocji i uczuć.

PS. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Jednak wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy. Fotografia rodzinna służy utrwaleniu chwil z życia rodziny. Sesje rodzinne, noworodkowe, zdjęcia dzieci, sesje ciążowe, fotograf rodzinny Wrocław, fotograf Wrocław, zdjęcia portretowe, plener z rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie