sesje noworodkow

Sesja noworodkowa Jadzi uśmiechającej się od ucha do ucha. Cudowne zdjęcia OCH ACH … kolejny ciężki wybór, które zdjęcia pokazać. Nie dość, że z wielkim opóźnieniem dodaje zdjęcia na stronę, to tylko niektóre sesję dodaję. Zbyt dużej ilości zdjęć też nie mogę dodać, żeby strona nie była zbyt wolna… weź tu się zdecyduj, które fotografię Wam pokazać… Noworodkowa sesja w Twoim domu. Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne w Waszym domu ze studyjnymi zdjęciami dzieci. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Już podczas pierwszej rozmowy ustalamy jak będzie wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach lub na golaska. Dziecko śpi najlepiej, budzi się na karmienie i przewijanie, dlatego w dużej mierze przesypia całą sesję, co sprawia, że sesja przebiega szybko i sprawnie.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent.


Sesja noworodkowa Jadzi. Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień.


Voucher jest ważny 4 miesięce. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Studio w godz. 10-16. Plener w godz. 10-19. Za dopłatą opłatą można wykupić specjalny pakiet wyłącznie na weekendy. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Noworodkowa sesja cieszy się dużo popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś.

Dołącz do nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie