sesja domowa

Sesja noworodkowa lifestyle. Uwielbiam naturalne zdjęcia. Przedstawiam Wam piękną sesję lifestyle połączoną z typową sesją noworodkową.
Dojeżdżam do Waszych domów z przenośnym studio. Noworodkowa sesja w Twoim domu. Już podczas pierwszej rozmowy ustalamy jak będzie wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach lub na golaska. Dziecko śpi najlepiej, budzi się na karmienie i przewijanie, dlatego w dużej mierze przesypia całą sesję, co sprawia, że sesja przebiega szybko i sprawnie.

Sesja noworodkowa lifestyle cieszy się dużą popularnością. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś.

Noworodkowa profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Voucher jest ważny 4 miesiące. 

Dołącz do nas na facebooku.

Lifestylowe sesje noworodkowe , dziecięce oraz ciążowe we Wrocławiu , sesja na prezent. Odwiedź naszą stronę internetową.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie