sesja produktowa

Sesja produktowa roślin doniczkowych. Chcesz stworzyć swój katalog roślin, w którym kolory kwiatów pokazują autentyczny produkt? Pomożemy Ci na każdym etapie. Wykonamy sesje produktową oraz profesjonalny katalog. Większość katalogów z roślinami ma przekłamane kolory. Przede wszystkim klienci hurtowi w tej branży cenią sobie kolorystykę produktu. Na przykład kupują roślinę od producenta jeszcze w postaci sadzonek. Mając do wyboru 20 różnych sadzonek wrzosów w kolorze „czerwonym” chcą poznać prawdziwy wygląd i odcień koloru danej rośliny.

Specjalizujemy się w zdjęciach produktowych. Wykonujemy zdjęcia aranżowane i zdjęcia na białym tle. Innymi słowy profesjonalne zdjęcia do sklepów internetowych, katalogów produktowych, ulotek i banerów.

Przede wszystkim … fotografia reklamowa przyciąga Klientów poprzez atrakcyjną prezentację produktu i kontekst.

Ceny ustalamy indywidualnie. Po przeanalizowaniu twoich oczekiwań, ilości produktów do sfotografowania, dodajemy czas na postprodukcje powstaje wycena takiej sesji produktowej. Wystawiamy faktury zw. Wykonujemy także zdjęcia produktowe w zaaranżowanych stylizacjach. Sesja produktowa ma na celu zachęcenie Klienta do zakupu. Dlatego sprawdza się ona w stronach internetowych, w sklepach on-line, serwisach aukcyjnych tj. olx czy też allegro. Dojeżdżamy do Was. Możliwa jest również współpraca zdalna.

Zobacz również sesje wizerunkową oraz nasz fanpage.

Sesja produktowa.

Jesteśmy profesjonalnym studiem specjalizującym się w fotografii produktowej. Przedstawienie asortymentu w optymalnym świetle i pod odpowiednim kątem może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Efektem realizacji zleceń są zdjęcia produktowe ukazujące cechy, zalety oraz specyfikę fotografowanych artykułów. Fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia aranżowana, fotografia flatlay, fotografia dla firm, packshot, fotografia lifestylowa, fotografia Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie