wroclaw naturalne sesje

Piękna sesja rodzinna. Wspaniała rodzinka na sesji. Sesje rodzinne są piękną pamiątką na calutkie życie.

Kolejne letnia sesja rodzinna w Parku Południowym już za rok. Sesje rodzinne jesienna właśnie trwają. Ostatnie 2 tygodnie na piękne kolory na drzewach. Profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze. Nowości na naszym facebooku. Z uwagi, że powoli jesień dobiega końca zapraszam również na sesje zimowe.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Piękna sesja rodzinna. Jesienna sesja plenerowa jest najbardziej naturalną formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Podsumowując mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach.

PS. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Jednak wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy. Jesienna sesja zdjęciowa w plenerze. Naturalne, plenerowe sesje dziecięce, ciążowe i rodzinne. Piękna sesja rodzinna w Zamku Topacz. Nietuzinkowe zdjęcia dużej rodziny. Sesja mamy z córkami i synkiem w otoczeniu kwiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie