zabawna sesja rodzinna

Na sesje do tej wspaniałej rodzinki pojechałam wraz ze studiem. Przede wszystkim poprosili mnie o dość nietypowe ujęcia. Na przykład córeczki zwisającej z sufitu na tasiemce. Następnie zaszaleliśmy z pomysłami na zdjęcia z wiszącymi dziećmi. Bardzo ciekawa alternatywa dla zdjęć portretowych. Oczywiście nie musicie się martwić, dzieci były bezpieczne. Skończyłam studia graficzne nim zaczęłam pracować jako fotograf. Podsumowując nie straszne mi takie wyzwania.
Chcesz zapisać się na sesję. Skontaktuj się z nami. Sesja rodzinna w studio.

Sesje dzieci wykonuję w domowym studio, u Was w domu lub w plenerze.

Zdjęcia Waszego dziecka są piękną i niepowtarzalną pamiątką zarówno z sesji dziecięcej, niemowlęcej, rodzinnej jak i z okazji pierwszych urodzin.
Podczas jednej sesji możemy połączyć sesję roczkową, świąteczną i rodzinną. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji.
Wcześniej ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa 60minut w zależności od wybranego pakietu. Na sesję wybieramy taką godzinę o której dziecko ma zazwyczaj najlepszy humor. W studio najczęściej są to godziny poranne lub wczesnopopołudniowe.

Miejsce sesji. Sesja Rodzinna

Najczęściej wykonuję sesję w swoim domowym studio, ale mam również możliwość dojazdu do Waszych domów. Sesje mogą być naturalne tzw. lifestyle.
Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne w Waszym domu ze studyjnymi zdjęciami dzieci. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Już podczas pierwszej rozmowy to wy wybieracie jak ma wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach. Posiadam ubranka i rekwizyty do realizacji sesji dla chłopców i dziewczynek do 0-12mcy. Sesja rodzinna w studio. Pomysły na sesje rodziców z dziećmi. Wrocław fotograf.


Promocje i nowości znajdziesz:

https://www.facebook.com/fotografdzieciwroclaw
Wcześniejszy post: Zimowa sesja w Parku Szczytnickim.

2 odpowiedzi na “Sesja rodzinna do góry nogami.
Sesja zdjęciowa z dojazdem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie