jesienna sesja ciazowa

Sesja w zimie. Taką mamy zimę we Wrocławiu :). Piękna sesja w mojej nowej kreacji. Czekaliśmy kilka tygodni na śnieg jednak nie udało nam się doczekać pięknej zimowej aury. Innymi słowy nie było łatwo w tym roku o śnieg. Podsumowując na zdjęciach wrocławska zima. Nie mniej jednak zdjęcia wyszły pięknie.

Sesja w zimie. Profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze. Nowości na naszym facebooku.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Zimowa sesja plenerowa są zdecydowanie najbardziej naturalna formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach.

PS. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy. W przypadku pytań o zimową sesję zdjęciową możemy zrobić: sesje w mieście lub wyjechać w góry.

Jeśli interesuję Was sesja wyjazdowa napiszcie do mnie email kontakt@lucynamarciniak.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie