Sesja zdjęciowa na siłowni

Sesja zdjęciowa na siłowni z trenerem funkcjonalnym. Miałam niezwykłą przyjemność współpracować z Filipem Paszkiewiczem podczas treningu z bokserem Vasylem Hrebinnyk na siłowni Aquaparku Wrocław. Trening funkcjonalny to rodzaj ćwiczeń, których celem jest wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Filip swoją pracą pomaga poprawić ogólną sprawność. Systematyczne treningi zapobiegają kontuzjom i sprzyjają leczeniu dysfunkcji.

Filip Paszkiewicz – Trener funkcjonalny Facebook i Instagram

Vasyl Hrebinnyk – Bokser Facebook i Instagram

Sesja wizerunkowa kadry menedżerskiej i pracowników. Możliwość indywidualnej wyceny. Innymi słowy sesje dostosowujemy do potrzeb Twojej firmy. Podsumowując świadczymy usługi na przykład portrety pracowników, Zdjęcia wizerunkowe. Sesja biznesowa Wrocław i okolice. Wykonanie sesji fotograficznej wizerunkowej w miejscu pracy lub innym, przede wszystkim podkreślającym biznesowy charakter sesji. Dlatego nie czekaj. Zapisz się już dziś. Zdjęcia biznesowe Wrocław.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Postanowiłaś zainwestować w siebie wizerunek Twojej firmy? Świetnie!

Dobre zdjęcia są ogromnie ważnym elementem budowania marki. Zarówno w internecie, ale nie tylko. Fotografie przydadzą się zarówno w mediach społecznościowych na przykład Facebook, Linkedin, Instagram, itp. oraz firmowej stronie internetowej lub druku. Wizerunek Twojej firmy w internecie ma bardzo duży wpływ na ocenę klientów. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia biznesowe. Lifestyle’owe, portrety pokażą najlepszą wersję Twojego biznesu.

Z nami zaistniej w sieci. Zapraszam do rezerwacji terminów. Sesja zdjęciowa na siłowni

Dobre zdjęcia biznesowe to bardzo ważnym element budowania swojej firmy w Internecie. Profesjonalna sesja biznesowa odzwierciedla istotę marki przyczyniając się do jej sukcesu.
SESJA BIZNESOWA/WIZERUNKOWA Zarezerwuj swój termin już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie