sesja zdjeciowa w prezencie

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Voucher Podarunkowy na Profesjonalną Sesję Zdjęciową w prezencie.
Cennik: https://lucynamarciniak.pl/cennik.html Sesja zdjęciowa w prezencie.

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.


Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Sesja zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu.

Voucher jest ważny 4 miesięce. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem z okazji świąt, urodzin i rocznic ślubu, w szczególności 30 rocznicy. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Studio w godz. 10-16. Plener w godz. 10-19. Za dopłatą opłatą można wykupić specjalny pakiet wyłącznie na weekendy. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Sesje plenerowe cieszą się dużo popularnością nie tylko jako sesje dziecięce i rodzinne czy komunijne. Również sesje małżeńskie np. z okazji 30 rocznicy ślubu lub z okazji 18stych urodzin. Profesjonalna sesja zdjęciowa z okazji Rocznicy Ślubu. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś.

Jedna odpowiedź do “Sesja zdjęciowa w prezencie.
Kup dziś. Voucher dostaniesz GRATIS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie