Sesje niemowląt

Sesje niemowląt. Kilka ujęć z sesji niemowlęcych. Pozostałe posty i zdjęcia zostały zarchiwizowane. Studyjne zdjęcia dzieci we Wrocławiu. Zdjęcia Waszego dziecka są piękną i niepowtarzalną pamiątką zarówno z sesji dziecięcej, niemowlęcej, rodzinnej jak i z okazji pierwszych urodzin.

Sesje dzieci wykonuję w domowym studio, u Was w domu lub w plenerze.

Podczas jednej sesji możemy połączyć sesję roczkową, świąteczną i rodzinną. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji.
Wcześniej ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa 60minut w zależności od wybranego pakietu. Na sesję wybieramy taką godzinę o której dziecko ma zazwyczaj najlepszy humor. W studio najczęściej są to godziny poranne lub wczesnopopołudniowe.

Miejsce sesji. Sesja Rodzinna

Najczęściej wykonuję sesję w swoim domowym studio, ale mam również możliwość dojazdu do Waszych domów. Sesje mogą być naturalne tzw. lifestyle. Już podczas pierwszej rozmowy to wy wybieracie jak ma wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach. Posiadam ubranka i rekwizyty do realizacji sesji dla chłopców i dziewczynek do 0-12mcy. Sesja rodzinna w studio. Pomysły na sesje rodziców z dziećmi. Wrocław fotograf.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Sesje niemowląt. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś. Cennik: https://lucynamarciniak.pl/cennik.html Sesja zdjęciowa w prezencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie