sesje z okazji roczku

Sesje roczkowe. Sesja z okazji roczku. Zastanawiasz się nad prezentem dla dziecka z okazji roczku? Wspaniałym prezentem będzie profesjonalna sesja zdjęciowa.

Sesje roczkowe. Mogę Wam również zaproponować dziecięce sesje z torcikiem, tzw. Smash Cake. Masę radości daje zarówno rodzicom jak i dziecku. Do takiej sesji dostajecie ode mnie wskazówki jak się przygotować, żeby dziecko mogło czerpać jak najwięcej endorfinek ze wspólnie spędzonego z nami czasu.

Fotografia z okazji Roczku to świetny pomysł na prezent.

Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Następnie przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny.

Nowości na naszym fanpagu. Wejdź i sprawdź.

Voucher jest ważny 4 miesiące. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem dla dziecka i rodziców. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji roczku to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post ze studio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie