Sesje starszych dzieci

Sesje starszych dzieci. Studyjne zdjęcia dzieci we Wrocławiu. Zdjęcia Waszego dziecka są piękną i niepowtarzalną pamiątką zarówno z sesji dziecięcej, niemowlęcej, rodzinnej jak i z okazji pierwszych urodzin.

Sesje dzieci wykonuję w domowym studio, u Was w domu lub w plenerze.

Podczas jednej sesji możemy połączyć sesję roczkową, świąteczną i rodzinną. Przy rezerwacji terminu przesyłam Wam wszystkie szczegóły dotyczące mojej pracy i Waszego przygotowania do sesji.
Wcześniej ustalamy plan sesji i stylizacje, jakie Wam się podobają. Dzięki temu sesja zazwyczaj trwa 60minut w zależności od wybranego pakietu. Na sesję wybieramy taką godzinę o której dziecko ma zazwyczaj najlepszy humor. W studio najczęściej są to godziny poranne lub wczesnopopołudniowe.

Miejsce sesji. Sesja Rodzinna

Najczęściej wykonuję sesję w swoim domowym studio, ale mam również możliwość dojazdu do Waszych domów. Sesje mogą być naturalne tzw. lifestyle.
Możemy połączyć naturalne zdjęcia rodzinne w Waszym domu ze studyjnymi zdjęciami dzieci. Przyjeżdżam wtedy do Was z przenośnym studiem. Już podczas pierwszej rozmowy to wy wybieracie jak ma wyglądać sesja. Staram się, żeby rekwizyty były tylko dodatkiem, nie lubię przepychu. Najważniejsi są przecież nasi mali modele. Bardzo lubię naturalne zdjęcia, w Waszych ubrankach. Posiadam ubranka i rekwizyty do realizacji sesji dla chłopców i dziewczynek do 0-12mcy. Sesja rodzinna w studio. Pomysły na sesje rodziców z dziećmi. Wrocław fotograf.

Profesjonalna sesja fotograficzna to świetny pomysł na prezent na każdą okazję.


Sesje starszych dzieci. Zaproszenie na sesję może mieć formę na przykład elektroniczną lub drukowanej kartki. Gotowy voucher na sesje zdjęciowa w prezencie można odebrać osobiście, mailowo lub wysyłka paczkomatem koszt 15zł. Płatność gotówką przy odbiorze lub wcześniejszy przelew. Przygotowanie bonu upominkowego trwa do 2 dni, ale w pilnych przypadkach może być gotowy w ten sam dzień. Sesja zdjęciowa w prezencie z okazji Chrztu.

Voucher jest ważny 4 miesięce. Taka piękna niespodzianka nie wymaga specjalnej okazji. Jednak najczęściej kupowana jest przez rodziców chrzestnych z okazji Chrztu i Roczku. Jest doskonałym prezentem z okazji świąt, urodzin i rocznic ślubu, w szczególności 30 rocznicy. Następnie obdarowane osoby kontaktują się ze mną podając dane z zaproszenia: dla kogo jest zaproszenie i jego datę ważności. Uzgadniamy termin sesji. Sesje prezentowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Studio w godz. 10-16. Plener w godz. 10-19. Za dopłatą opłatą można wykupić specjalny pakiet wyłącznie na weekendy. Podsumowując sesja zdjęciowa w prezencie z okazji urodzin to piękna pamiątka.

Zobacz wcześniejszy post. Prezent na Dzień Matki.

Sesje plenerowe cieszą się dużo popularnością nie tylko jako sesje dziecięce i rodzinne czy komunijne. Również sesje małżeńskie np. z okazji 30 rocznicy ślubu lub z okazji 18stych urodzin. Profesjonalna sesja zdjęciowa z okazji Rocznicy Ślubu. Przede wszystkim to piękna pamiątka dla Waszych rodziców. Podobnie jak sesja z okazji urodzin. Dlatego kup sesję jeszcze dziś. Cennik: https://lucynamarciniak.pl/cennik.html Sesja zdjęciowa w prezencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie