Wrocław. ... zdjęcia noworodkowe, zdjęcia noworodkowe

Cudowna zimowa sesja. Kolejna sesja ciążowa z Kasią i Dominikiem i ich pieskiem Riko. W sesji zdjęciowej uczestniczył Staś. Następnie babcia poszła z nim na spacerek. Czekaliśmy kilka tygodni na śnieg. Jednak warto było czekać. Udało nam się doczekać pięknej zimowej aury. Innymi słowy nie było łatwo w tym roku o śnieg. Dziękuję za kolejny piękny dzień z Wami.

Kolejne sesje zimowe już za rok. Sesja rodzinna w zimie w Parku Szczytnickim.

Profesjonalne sesje zdjęciowe w plenerze. Nowości na naszym facebooku.

Kup sesję w prezencie. Voucher dostaniesz GRATIS.

Zimowa sesja plenerowa są zdecydowanie najbardziej naturalna formą fotografii. Nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osoby dorosłe dużo lepiej czują się w plenerze. 100% Waszej swobody daje mi możliwość uchwycenia prawdziwych emocji. Naturalny krajobraz jest naszym pięknym tłem. Miejsce sesji ustalamy indywidualnie.

Mam swoje sprawdzone miejsca. O każdej porze roku szukam nowych ciekawych miejsc, gdzie teraz np. rośnie bez czy słoneczniki. Sesje odbywają się we Wrocławiu i okolicach.

PS. Coraz częściej decydujecie się na sesje wyjazdowe. Jeździmy w różne miejsca w góry, do Czech, do parków zdrojowych, nad jeziora. Wszystko zależy od wizji jaką mamy na sesję i na czym Wam najbardziej zależy. Cennik w przypadku sesji wyjazdowej jest zależny od miejsca w które się wybieramy.

Jeśli interesuję Was sesja wyjazdowa napiszcie do mnie email kontakt@lucynamarciniak.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie